Darmowa wysyłka od 250,00 zł
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml

APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml

  • Szybka i skuteczna pomoc w gorączce i bólu – od pierwszych dni życia.
Rozmiar
27,80 zł
brutto / szt.
(32,71 zł / 100ml)
Cena regularna / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w której aptece kupisz od ręki
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
APAP dla dzieci Forte o smaku malinowym, 85 ml
Smak:malinowy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Opis produktu

Skuteczna ulga w bólu i gorączce u dzieci

APAP dla dzieci FORTE to zawiesina doustna o przyjemnym malinowym smaku, przeznaczona do szybkiego i skutecznego łagodzenia bólu oraz gorączki u dzieci, młodzieży i dorosłych. Preparat zawiera paracetamol (40 mg/ml) – substancję znaną ze swojego działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego. Może być stosowany już od pierwszych dni życia (po konsultacji z lekarzem), a także przez osoby dorosłe, w tym seniorów.

Właściwości i korzyści

  • Skuteczne działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe w stanach takich jak: przeziębienie, grypa, zapalenie ucha, bolesne ząbkowanie, ból głowy, ból gardła czy gorączka po szczepieniu
  • Przyjemny smak malinowy ułatwia podawanie dzieciom
  • Przeznaczony dla dzieci o masie ciała do 40 kg (ok. 0–12 lat), młodzieży i dorosłych
  • Do stosowania doustnego, z precyzyjną strzykawką dawkową w zestawie
  • Gotowa do użycia zawiesina – nie wymaga rozcieńczania

Przeciwwskazania

Nie stosować preparatu w przypadku:

  • uczulenia na paracetamol lub inne składniki produktu,
  • ciężkich chorób wątroby,
  • jednoczesnego stosowania innych leków zawierających paracetamol.

Dawkowanie według wieku i masy ciała

  • Dzieci od 0 do 3 miesięcy (3–6 kg) – tylko po konsultacji z lekarzem
  • 6–12 miesięcy (8–10 kg) – 3–3,75 ml co 6 h (max. 15 ml/dzień)
  • 2–3 lata (11–15 kg) – 4,125–5,625 ml co 6 h (max. 22,5 ml/dzień)
  • 4–6 lat (16–22 kg) – 6–8,25 ml co 6 h (max. 33 ml/dzień)
  • 6–9 lat (23–30 kg) – 8,625–11,25 ml co 6 h (max. 45 ml/dzień)
  • 9–12 lat (31–40 kg) – 11,625–15 ml co 6 h (max. 60 ml/dzień)
  • Dorośli i dzieci >41 kg – 15,375–25 ml co 6 h (max. 100 ml/dzień)

Przy podawaniu leku należy zachować co najmniej 4–6 godzin przerwy między dawkami. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej!

Sposób użycia

  • Przed użyciem wstrząsnąć butelką
  • Odmierzyć odpowiednią dawkę przy pomocy dołączonej strzykawki
  • Podawać doustnie, bez rozcieńczania
  • Po użyciu przepłukać strzykawkę wodą

Działania niepożądane

  • Często: senność, nudności, wymioty
  • Niezbyt często: biegunka, ból brzucha, zawroty głowy
  • Rzadko: reakcje alergiczne, wysypka, skurcz oskrzeli
  • Bardzo rzadko: choroby krwi, ciężkie reakcje skórne

Środki ostrożności

  • Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej
  • Skonsultować się z lekarzem w przypadku chorób wątroby, nerek, niedożywienia lub odwodnienia
  • Zachować ostrożność przy jednoczesnym stosowaniu innych leków zawierających paracetamol

Podmiot odpowiedzialny

US Pharmacia Sp. z o.o., ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław
Wytwórca: Laboratórios Basi – Indústria Farmacêutica, Portugalia

Parametry produktu
Postać
zaw.doust.
Dawka
40 mg/ml
Lek na receptę
nie
Pojemność
85 ml
Usmiechnięta aptekarka

Zapytaj farmaceutę

Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2827 opinii
pixel