Darmowa wysyłka od 250,00 zł
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek

APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek

Rozmiar
18,79 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w której aptece kupisz od ręki
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
APAP Przeziębienie Junior, 6 saszetek
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Opis produktu

APAP PRZEZIĘBIENIE Junior x 6 saszetek

APAP przeziębienie junior Paracetamolum 300 mg, Acidum ascorbicum 20 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg; proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce.

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem, nieżyt błony śluzowej nosa (katar). Lek przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania.

Dawkowanie

    Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat:
  • 1 saszetka co 4-6 godz.
  • Maksymalnie 4 saszetki na dobę

Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody

Ostrzeżenia

  • Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej
  • Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
  • Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia
  • Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol

 

Podmiot odpowiedzialny

US Pharmacia Sp. z o.o.

Parametry produktu
Postać
prosz.do sporz.roztw.
opakowanie
Dawka
300mg+20mg+5mg
Lek na receptę
nie
Pojemność
6 sasz.
200 ml + 200 ml
Rodzaj
Suplement diety
Limit sprzedaży
30
Usmiechnięta aptekarka

Zapytaj farmaceutę

Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2827 opinii
pixel