Darmowa wysyłka od 250,00 zł
Febrisan Tabs x 12 tabl.powl.

Febrisan Tabs x 12 tabl.powl.

  • Działanie: Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo. Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych nosa, udrożniając przewody nosowe. Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy oraz wspomaga
Rozmiar
10,35 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Opis produktu
Działanie: Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo. Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych nosa, udrożniając przewody nosowe. Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy oraz wspomaga przeciwbólowe działanie paracetamolu.
Wskazania: Febrisan Tabs stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, nadciśnienie tętnicze, tętniaki, nadczynność tarczycy, choroby serca, ciężka niewydolność nerek, niewydolność wątroby, cukrzyca, jaskra z wąskim kątem, ciąża, karmienie piersią, choroba alkoholowa, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Działania niepożądane: Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: pokrzywka, wysypka, rumień. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: obrzęk naczynioruchowy. Zaburzenia oddechowe: napad astmy. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: nudności, wymioty, niewydolność wątroby. Zaburzenia układu nerwowego: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość. Zaburzenia serca: niewielkie podwyższenie ciśnienia lub obniżenie, przyśpieszenie akcji serca. Zaburzenia krwi i układu chłonnego: neutropenia, trombocytopenia, agranulocytoza. Zaburzenie nerek i dróg moczowych: kolka nerkowa, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa, zaburzenia oddawania moczu.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia 1-2 tabletki co 4-6 godzin.
Interakcja: -
Substancja czynna: 1 tabletka zawiera paracetamol 500mg, kofeina 25mg, fenylefryny chlorowodorek 5mg.
Podmiot odpowiedzialny: NYCOMED Pharma Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Parametry produktu
Postać
kapsułki
Pojemność
10 kaps.
Lek na receptę
nie
BLOZ
8322402
Usmiechnięta aptekarka

Zapytaj farmaceutę

Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 3205 opinii
pixel