Darmowa wysyłka od 250,00 zł
Coldrex Complex Grip kapsułki twarde, 16 sztuk

Coldrex Complex Grip kapsułki twarde, 16 sztuk

Rozmiar
32,50 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w której aptece kupisz od ręki
Coldrex Complex Grip kapsułki twarde, 16 sztuk
Coldrex Complex Grip kapsułki twarde, 16 sztuk
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Opis produktu

Coldrex Complex Grip kapsułki twarde, 16 sztuk

 

Coldrex Complex Grip to kompleksowy lek w postaci kapsułek, który zwalcza objawy przeziębienia i grypy, w tym kaszel mokry. Zawiera połączenie trzech substancji czynnych: gwajafenezynę o działaniu wykrztuśnym, paracetamol zmniejszający gorączkę i ból, a także fenylefrynę, która zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i udrożnia przewody nosowe. Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 16. roku życia.

 

Działanie i wskazania:

Krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból łagodny do umiarkowanego, ból głowy, nieżyt nosa i ból gardła, dreszcze i gorączka oraz ułatwianie odkrztuszania przy kaszlu produktywnym.

Coldrex Complex Grip ułatwia odkrztuszanie i zawiera maksymalną dawkę paracetamolu w wygodnej formie kapsułek*. Uwalnianie substancji czynnych rozpoczyna się po 5 minutach. Gwajafenezyna rozrzedza wydzielinę w drogach oddechowych i ułatwia odkrztuszanie, paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, a fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia nos.

 

* Maksymalna dawka dotyczy dawkowania 2 kapsułki Coldrex Complex Grip jednorazowo, tj. 1000 mg paracetamolu. Dotyczy leków dostępnych bez recepty z paracetamolem.

 

Potrójna formuła kapsułek Coldrex Complex Grip działa na 7 objawów przeziębienia i grypy: gorączkę, kaszel mokry, ból, dreszcze, ból głowy, katar i ból gardła. Forma kapsułek pozwala na wygodę stosowania produktu w sytuacji gdy nie ma możliwości rozpuszczenia saszetki w wodzie.

 

Każda kapsułka zawiera: Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, Gwajafenezyna (Guaifenesinum) 100 mg, Fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 6,1 mg (co odpowiada 5 mg fenylefryny).

 

Sposób użycia:

Dorośli i młodzież w wieku 16 lat i starsza o masie ciała powyżej 50 kg: Zalecana dawka to 2 kapsułki co 4 do 6 godzin, w zależności od potrzeby, maksymalnie do 3 dawek w ciągu 24 godzin. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy przyjmować więcej niż 6 kapsułek (3g paracetamolu) w ciągu 24 godzin.

Leku Coldrex Complex Grip nie należy stosować u dorosłych, osób w podeszłym wieku i młodzieży w wieku 16 lat i starszych, o masie ciała poniżej 50 kg.

Nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 16 roku życia.

Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, nasilają się lub występują inne objawy

 

Coldrex Complex Grip jest wskazany do stosowania u osób dorosłych, osób w podeszłym wieku oraz młodzieży w wieku 16 lat i powyżej.

Podmiot odpowiedzialny

Perrigo Poland sp. z o.o.

Al. Niepodległości 18

02-633 Warszawa

Parametry produktu
Postać
Kapsułki twarde
kapsułki
opakowanie
Dawka
500mg+6,1mg+100mg
Lek na receptę
nie
Pojemność
16 kaps.
60 kapsułki
Usmiechnięta aptekarka

Zapytaj farmaceutę

Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 3016 opinii
pixel